Konsola mediowa più meno Sklep O Nas FAQ Pozostałe Meble
Przyciąga wzrok, transparentna dla dźwięku
Jakość w każdym calu.
Dla miłośników stylu. Bez kompromisów.
Poznaj konsolę mediową più meno.

Przyciąga wzrok, transparentna dla dźwięku

Postawiliśmy sobie zadanie stworzenia konsoli mediowej dla miłośników muzyki, którzy poza jakością dźwięku, cenią również piękny design.
Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę wykonania mebli, które zapewniają praktyczne i bezkompromisowe rozwiązania,
ale także są ozdobą wnętrza. Tak powstała szafka RTV più meno.

Jakość w każdym calu

Ciężka płyta MDF w najlepszej jakości okleinie naturalnej zapewnia odpowiednią masywność szafce, uodparniając ją na drgania. Półki i plecy szafki posiadają otwory wentylacyjne, dzięki którym odp adzają nagrzewające się od sprzętu powietrze. Płyty z tyłu są demontowalne, a szafka posiada kółka, dla zapewnienia wygody w montażu sprzętu i przep adzenia kabli. Drzwiczki są transparentne zarówno dla dźwięku i podczerwieni, tak by w szafce można było zamknąć głośniki lub soundbar, sprzęty ste ane pilotem oraz konsolę do gier video.

Dla miłośników stylu

Dla miłośników stylu minimalistycznego, którzy chcą, aby wszystkie sprzęty były schowane, jedna z przegródek szafki została przycięta, by możliwe było wsunięcie również soundbara. W ramach personalizacji zamówienia, możliwa jest zmiana wysokości jednej z półek i dodanie przegródek na płyty winylowe.

Bez kompromisów

Wierzymy, że osoby podchodzące bezkompromisowo do wrażeń dźwiękowych, to samo podejście zachowują dla designu. Potrzebują zatem odpowiedniej oprawy meblowej, dla swojego sprzętu audio-video.

Poznaj konsolę mediową più meno.

Piękno i funkcjonalność

Nowoczesny design, czy wygodne rozwiązania nie muszą oznaczać pójścia na kompromis w kwestii estetyki.
Użycie najwyższej jakości materiałów i piękno, które kryje się w prostocie projektu to przepis na pełne elegancji wnętrze.

Transparentne dla dźwięku

Drzwiczki, które nie zakłócają sygnału pilotów, kontrolerów i nie wpływają na jakość dźwięku, pozwolą Ci schować sprzęt audio-video nie zmniejszając wygody i jakości użytkowania.

Praktyczne rozwiązania

Elementy szafki są demontowalne, dla zapewnienia wygody montażu i organizacji przestrzeni dla sprzętu. Urządzenia możesz włożyć do środka, a kable podpiąć dopiero, kiedy szafka znajdzie się bliżej ściany, wyp adzając je przez otwory wentylacyjne i wsuwając elementy pleców. Mamy świadomość, że szafka po załadowaniu jest ciężka, ale dzięki kółkom, możesz ją swobodnie przesuwać.

Bezpieczeństwo
i wygoda zakupów

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu mebli według indywidualnego projektu, pozwoliło nam wypracować proces, by zadbać o Twoją wygodę i bezpieczeństwo.
Wiemy, że kiedy planujesz, jak będzie wyglądało Twoje nowe wnętrze, zależy Ci na czasie. Dlatego zapewniamy realizację zamówień standardowych w ciągu 14 dni i personalizowanych do 30 dni od dnia złożenia zamówienia
Bezpieczeństwo transakcji gwarantowane jest przez PayPal dla Twojej wygody, dostępne są różne metody płatności.
Meble più meno, ze względu na swoją specyfikę i jakość, są ciężkie, dlatego szafka przyjedzie do Ciebie wraz z ekipą, która wniesie i ustawi mebel w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.
Jeśli masz pytania, chcesz porozmawiać o naszych produktach lub zamówieniu, napisz do nas.

Kim jesteśmy

Kilka słów o più meno

Jesteśmy polską firmą z 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji mebli.
Specjalizujemy się w projektach indywidualnych: dużych produkcjach hotelowych, restauracyjnych i szpitalnych oraz mniejszych, takich jak wyposażenie domów i mieszkań. Uważamy, że każde wnętrze zasługuje na personalne podejście, dopasowane do określonej przestrzeni i zgodne z jej funkcją.
Wiemy, że to jakimi rzeczami się otaczamy, wpływa na nasz nastrój i samopoczucie. Staramy się, by stworzone przez nas wnętrza dawały poczucie bezpieczeństwa poprzez profesjonalne wykonanie, inspirujący design, kreatywne rozwiązania i wygodę korzystania.
Pomysł na produkcję mebli dedykowanych do audio pojawił się przy okazji jednego z projektów domów. Klientowi, który kocha muzykę i kino, zależało na estetycznym, minimalistycznym wnętrzu. Okazało się, że na rynku bardzo trudno znaleźć szafkę RTV, w której można schować sprzęt i używać go bez wyciągania lub otwierania szafki.
Przy projektowaniu più meno nie pozwoliliśmy sobie na żadne kompromisy, chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Pytania i Odpowiedzi

Do których krajów wysyłane są produkty?

Standardowa dostawa obejmuje terytorium Polski. Jeśli jesteś zainsteresowany transportem do innego kraju, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszystkich starań, żeby znaleźć rozwiązanie.

Czy firma przyjmuje zwroty?

Jeśli towar nie spełni Twoich oczekiwań, bez podawania przyczyny możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W tym celu skontaktuj się z nami, w tytule wiadomości podając numer zamówienia, a my zorganizujemy transport. Kwotę, pomniejszoną o koszty transportu, zwrócimy Ci w ciągu 30 dni.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Termin realizacji standardowej oferty wynosi do 14 dni roboczych. W przypadku personalizacji zamówienia, może się on wydłużyć do 21 dni roboczych.

Czy możliwa jest inna personalizacja szafki RTV, niż ta podana w ofercie?

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chcemy, aby nasza szafka spełniła Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią doradzimy co jest możliwe i przedstawimy wycenę.