Meble Hotelowe Od indywidualnego projektu do montażu 602-717-934 kontakt@nowaformula.com Pozostałe meble

Lada recepcji i dekoracyjne obudowy słupów konstrukcyjnych w hotelu

Odwiedzając hotelowy bar można usiąść przy ladzie na wygodnych, miękkich hokerach lub na krzesłach z podłokietnikami przy stolikach o metalowych podstawach

Fragment hotelowej lady barowej wykonanej z drewna, marmuru, szkła i stali

Wygodne fotele i stoliki w pobliżu hotelowego baru

Panel za łóżkiem hotelowym z tapicerowaną wstawką z tkaniny zastosowanej również w fotelach

Standardowe wyposażenie pokoju hotelowego

Imponujących rozmiarów wezgłowie za łóżkami hotelowymi pełni kilka funkcji: chroni ścianę, jest elementem dekoracyjnym, a także wygodnym, miękkim, tapicerowanym oparciem.

Szafa w pokoju hotelowym jest zawsze indywidualnie projektowana, dostosowana do przestrzeni na nią przeznaczonej oraz do potrzeb i wymagań właściciela hotelu. Panel ścienny za biurkiem chroni ścianę w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenie, jest też dobrym tłem dla zawieszonego telewizora.

Luksusowy apartament hotelowy poza „strefą nocną” z sypialniami posiada również „strefę dzienną” z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w sprzęt.

Ta część apartamentu jest wygodnym, obszernym pomieszczeniem wyposażonym w kanapy, komplet jadalniany oraz telewizor.

Skoro elementy wyposażenia pokoju hotelowego są typowe i powtarzają się we wszystkich obiektach, to czym można się wyróżnić? Kolorem! Obecnie często stosowane są ciemniejsze, nasycone kolory ścian oraz elementów tapicerowanych i tkanin.

Fiolet i niebieski to kolory uspokajające, wraz z nastrojowym światłem tworzą dobre warunki do wyciszenia np. po spotkaniach w podróży służbowej.

Aby jednak styl pokoju nie był zbyt romantyczny, przełamano go czarnymi metalowymi elementami o charakterze loftowym. Takie są stelaże biurka, szafek nocnych, stolików...

...a przede wszystkim konstrukcja garderoby, szafy i barku