Meble zabiegowe T: 602-717-934 kontakt@nowaformula.com Cena Blog Pozostałe meble

Zamknij okno X

Cena

Blog

Pozostałe meble

Meble do gabinetu zabiegowego, wykonane w oparciu o konstrukcję z profili aluminiowych o przekroju kwadratowym 25x25mm, połączonych plastikowymi złączkami. Wypełnienie konstrukcji płytą meblową lub szkłem o grubości 6mm z półakmi szklanymi

Oferujemy meble zabiegowe w prawie nieograniczonej palecie kolorów płyt. Profile i złaczki mogą być malowane na dowolne kolory z palety RAL, najczęściej jednak klienci wybierają kolory dostosowane do koloru płyty.

Blaty robocze, stosowane w zestawach mebli zabiegowych Nowa Formuła-Med, wykonane są z 12 mm laminatu HPL Compact. W tym przypadku HPL stanowi nie tylko powierzchnię blatu, ale również rdzeń blatu. Jest to niezbędny warunek do podwieszenia umuwalki i zlewu pod blatem.

Rozwiązaniem szczególnie sprzyjającym utrzymaniu w idealnej czystości podłogi w gabinecie lekarskim lub zabiegowym są szafki dolne zawieszone na ścianie.

Przykład zestawu mebli do gabinetu zabiegowego o dużej pojemności aluminiowych szafek wiszących

Szafy na leki w wersji oszklonej z trzech stron ułatwiają szybki przegląd ich zawartości. Drzwi pokazanych tu szaf i szafek wiszących, wykonane ze szkła hartowanego, nie są ujęte w ramki. Widoczne profile aluminiowe, to konstrukcja korpusów szaf i szafek.

Przykłady typowych szafek do gabinetów zabiegowych i lekarskich. Możliwe jest zamówienie szafek dostosowanych do indywidualnych potrzeb i projektów

Przykłady typowych szaf z systemu mebli zabiegowych. Wymiary i podział szaf możemy dostosować do życzeń Klienta.

biurka do pomieszczeń zabiegowych

W biurkach do pomieszczeń zabiegowych blaty umieszczamy w ramie z okrągłych profili aluminiowych

Asystory na pięcioramiennej podstawie oraz mobilne kontenery na kółkach dobranych odpowiednio do twardych podłóg uzupełniają naszą ofertę mebli do gabinetów zabiegowych.


Widok 3D
Konfigurator 3D. Przekonaj się, wolisz kontrast, czy jednolity kolor.