Meble w tapicerkach winylowych T: 602-717-934 kontakt@nowaformula.com Kolorystyka Pozostałe Meble

Zamknij okno X

Cennik

Aranżacje

Pozostałe Meble

Tapicerki do zadań specjalnych

Tapicerka winylowa, bo o niej mowa, jest wyjątkowo odporna na silne środki dezynfekcyjne, krew oraz mocz.
Materiały obiciowe Vescom, składające się z warstwy syntetycznej i podkładu bawełnianego, łączą tę niezwykłą odporność z miękkością tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej nawet charakterystyczną dla tkanin strukturę i splot.
Tak plamoodporne, higieniczne i wytrzymałe tapicerki zalecane są do placówek medycznych na oddziały Intensywnej Opieki Medycznej, Onkologii, Urologii czy Geriatrii.
Tapicerka winylowa doskonale sprawdzi się również w domach opieki troszczących się o pacjentów dotkniętych zaawansowaną demencją, którzy często nie kontrolują czynności fizjologicznych.
Dodatkowo kształt i sposób konstrukcji foteli i kanap, pozbawionych niedostępnych zakamarków, zapewnia łatwe utrzymywanie ich w czystości i szybkie mycie.
Naszym atutem jest możliwość dostosowania parametrów mebli do specyficznych wymagań np. wysokość siedziska ułatwiająca starszej, słabej osobie wstawanie, czy też odpowiednia dla osób otyłych twardość i wytrzymałość gąbki i innych materiałów użytych do produkcji.
Realizujemy własne lub powierzone projekty kanap, foteli, kozetek czy sof do relaksu.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie omówimy z Państwem indywidualny projekt mebla, który wyprodukujemy i dostarczymy pod wskazany adres.