Wnętrza T: 602-717-934 kontakt@nowaformula.com Pozostałe usługi Blog Strona Główna

Zamknij okno X

Pozostałe usługi

Blog

Strona Główna

Od Projektu przez Produkcję do gotowych i zamontowanych u klienta mebli.

Poniżej opisujemy sprawdzony, poparty naszym bez mała 30 letnim doświadczeniem, sposób współpracy z naszymi zadowolonymi klientami.

1.Współpracę zaczynamy od prośby o:

- rzut pomieszczenia ze szkicami oczekiwanego zagospodarowania - mogą to być koncepcje architekta lub nawet niezgrabne i nieproporcjonalne rysunki przyszłego użytkownika, z komentarzem na temat przeznaczenia mebli,szczególnych wymagań itp.,

- zdjęcia wszystkich ścian pomieszczenia (chętnie z filmem wideo wykonanym smartfonem),

- ogólne wskazówki, co do upodobań i stylu np. w postaci zdjęć podobnych elementów z Internetu, czasopism oraz inne istotne uwagi,

2. Przesyłamy (pocztą mailową) pierwszy szkic i oczekujemy konsultacji telefonicznych bądź mailowych.

3. Po naniesieniu ostatecznych wskazówek i szczegółów przedstawiamy do potwierdzenia zarys projektu w wersji 3D.

4. Przygotowujemy wizualizację potwierdzonej wersji z wykorzystaniem informacji uzyskanych w poprzednim etapie i przesyłamy do konfrontacji z oczekiwaniami klienta, czekamy na uwagi (telefon, mail).

5. Po uwzględnieniu wszystkich uwag i decyzji prezentujemy ostateczny projekt z wizualizacją w kilku widokach oraz z rysunkami poszczególnych elementów meblowych z zaznaczonymi wymiarami.

Taka prezentacja zwymiarowanych mebli przedstawiona do akceptacji przyszłemu użytkownikowi umożliwi mu sprawdzenie z miarką i "przymierzenie" planowanych rozwiązań. Dla wykonawcy zaś stanowić będzie dokumentację ostatecznie potwierdzonych ustaleń.

6.Ostatnim etapem projektu jest dokumentacja wykonawcza dla prac stolarskich, szklarskich i ewentualnie innych potrzebnych (np. elementy metalowe, kamienne) obejmująca rysunki zwymiarowanych elementów.

7. Tak wykonana dokumentacja kierowana jest do produkcji.

8. Ostatnim etapem jest transport i montaż mebli we wskazanym przez klienta miejscu.


Kuchnia


Salon


Sypialnia

Biuro


Spacery panoramiczne


Filmy