Meble biurowe

MEBLE GABINETOWE MARO

Charakterystycznie "złamana" w odpowiednim miejscu noga z rurki o malejącym przekroju, stanowi tajemnicę gracji tego systemu gabinetowego firmy MARO. W tej wersji blat oparty jest z drugiej strony na pojemnych szafkach podręcznych.

Biurko gabinetowe na stelażu w pełnej krasie, wzbogacone o przesłonę, która nie tylko ochrania nogi siedzącego przed spojrzeniami, ale też uplastycznia całość. W głębi stół konferencyjny w tej samej konwencji.

Charakterystyczne nogi mogą podpierać różne ciekawe kształty blatów, tworząc potrzebne rozwiązania. Takie okrągłe stoły sprawdzą się na przykład w czasie pracy w niewielkich zespołach.

Aby nie utracić efektu lekkości, do biurek i stołów MARO warto odpowiednio dobrać pozostałe meble oraz inne elementy wystroju. Zapytaj o cenę i bezpłatny projekt.

MEBLE GABINETOWE MODO

Metalowe stelaże biurek w systemie mebli gabinetowych MODO mają nogi proste, co nie znaczy, że nudne.

Ich podstawą jest prostopadłościenny profil ustawiony pod kątem i ciekawie połączony z, tak samo nachyloną, poprzeczką podtrzymującą blat.

Blat biurka jest cienki (10mm) i zamocowany w pewnym odstępie od stelaża, co zapewnia meblowi wizualną lekkość, podkreśloną przez osłonę nóg, również jakby zawieszoną w powietrzu.

Na uwagę zasługują ciekawe rozwiązania zastosowane w szafkach i pomocnikach z tego systemu. Wyprowadzone do góry boki korpusu, zaokrąglone na dwóch końcach, nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale również tworzą praktyczny ogranicznik dla dokumentów i przedmiotów znajdujących się na blacie pomocnika, zwłaszcza wtedy, gdy nie jest on ustawiony przy ścianie.

Podobne rozwiązanie boków zastosowano w szafach wyższych.
Specjalna konstrukcja i zróżnicowane kolory korpusu i frontów robią wrażenie ujęcia drzwiczek w ramki. Pomocnik występuje w wersji na nóżkach oraz na kółkach.

MEBLE GABINETOWE VENGO

Propozycję mebli gabinetowych VENGO kierujemy do miłośników bardziej tradycyjnego wzornictwa.

Elegancję biurka podkreśla zawieszona na kątownikach osłona nóg w kolorze blatu.

Przestrzennie uformowane nogi biurka i stołu konferencyjnego w zestawie na zdjęciu wykonane są z płyty pomalowanej na kolor grafitowy, taka jest również fazowana podstawa blatu. To, w połączeniu z cienką płytą drewnianą na blacie i bokach nóg daje bardzo ciekawy efekt. Na życzenie, cała konstrukcja może być obłożona tą samą drewnianą okleiną.

Uzupełnieniem podstawowego zestawu jest ciekawy w konstrukcji niewielki stolik konferencyjny. Cienki okrągły blat w kolorze drewna zyskuje grubość dzięki fazowanej płycie grafitowej pod nim. Całość, za pośrednictwem metalowych tulei dystansowych, wspiera się na trzech grafitowych nogach.

W szafach i szafkach występują płaszczyzny w kolorze drewna (fronty) oraz grafitu (korpusy).

MEBLE GABINETOWE PARLA

Meble gabinetowe PARLA

System mebli Parla różni się od innych przede wszystkim konstrukcją biurka. Blat oparty jest tu na bokach w postaci ram wykonanych z płyty i przypominających grube ramy obrazów.

Nogi wyposażone w stopki z regulacją wysokości umożliwiające niwelowanie nierówności podłoża.

Meble gabinetowe PARLA. Wersja nóg ustawionych w literę C

MEBLE PRACOWNICZE TURNO

Meble pracownicze TURNO. Blaty biurek wsparte są na metalowych bokach w kształcie prostokątnych ram wykonanych z zamkniętych profili, malowanych proszkowo na dowolny kolor.

Blaty mebli pracowniczych TURNO mogą być również oparte z jednej strony na pomocnikach. Duża sztywność ramy z profili pozwala zastosować jeden wspólny bok dla dwóch stanowisk stojących naprzeciwko siebie.

Szczególnie ciekawie prezentują się stoły konferencyjne zestawu mebli biurowych TURNO.

Metalowe stelaże ustawione pod kątem 45 stopni, w połączeniu ze specjalnie dobranym kształtem blatów i pustą przestrzenią w środku stołu, dają bardzo interesujący efekt.

MEBLE PRACOWNICZE LIBRO

LIBRO to system mebli pracowniczych o solidnej konstrukcji ze stalowych profili.

Para nóg połączona jest poprzeczką w taki sposób, by całości nadać przestrzenną , plastyczną formę. Tak utworzony bok biurka łączy się z drugim za pomocą stalowej belki biegnącej pod blatem i usztywniającej całość.

Dzięki dużej sztywności konstrukcji, dwa stanowiska umieszczone naprzeciwko siebie mogą opierać się na wspólnych bokach, co powoduje mniejszą ilość nóg i jest chętnie stosowane w przypadku, gdy nie przewiduje się zmian aranżacji biura.

Zarówno w przypadku zestawu, jak i dla pojedynczych biurek stykających się frontowymi krawędziami, można oddzielić powierzchnie robocze blatów ekranem z płyty lub opcjonalnie tapicerowanym.

Biurka z blatami podnoszonymi elektrycznie

MEBLE PRACOWNICZE ECONOMICO

System mebli pracowniczych ECONOMICO, zgodnie z nazwą, jest najbardziej dostępny cenowo, dzięki rezygnacji z, nieco droższych, metalowych stelaży

Wielu osobom bardziej odpowiada również jego wzornictwo, bliższe tradycyjnym kształtom mebli biurowych.

Wizualną atrakcyjność zestawu mebli ECONOMICO uzyskuje się przez odpowiednie połączenia kolorystyczne, proporcje brył oraz szczegóły konstrukcji

Wizualną atrakcyjność zestawu mebli ECONOMIC uzyskuje się przez odpowiednie połączenia kolorystyczne, proporcje brył oraz szczegóły konstrukcji. Połączenia krawędzi płyt pod kątem 45 stopni, nawiązujące do detali mebli z litego drewna, dodają elegancji mebli tego systemu.

Meble pracownicze ECONOMICO

Meble pracownicze ECONOMICO