Meble do domu

Duża kuchnia w domu jednorodzinnym. Kuchnia wykonana z lakierowanej na biało płyty MDF z dodatkami w kolorze dębu.

Zabudowa kuchni w kształcie litery U, z "półwyspem", na którym wspiera się stół wykończony naturalną okleiną dębową. W szafce wiszącej nad płytą grzewczą zabudowany pochłaniacz.

Duża lodówka z obudową, w którą wkomponowane są piekarnik i ekspres do kawy.

Fronty szafek bez uchwytów, wyposażone w mechanizmy TIP-ON. Blaty robocze, półka, oraz obłożenie ściany nad blatami wykonane z granitu

Projekt kuchni czarno-białej z wyspą oraz wolnostojącą lodówką

Frezy wykonane na frontach szafek wiszących oraz szafki pod zlewozmywak nawiązują do podziału szuflad w pozostałych szafkach.

Kuchnia otwarta z wyspą i barkiem z hokerami, utrzymana w ciepłej kolorystyce. Meble wykonane w naturalnej okleinie bukowej, z blatami kompozytowymi imitującymi biały marmur. Szafki w wyspie również od strony salonu wyposażone są w pojemne szuflady.

Część mebli kuchennych z płytą grzewczą jest obniżona dla większej wygody osoby gotującej. Szafki żaluzjowe na przyprawy stanowią jednocześnie osłonę kuchennego rozgardiaszu. Piekarnik wbudowany w ścianę na ergonomicznej wysokości, obudowany dekoracyjnym panelem

Pojemna szafa na naczynia nie wydaje się aż tak masywna dzięki środkowej, przeszklonej części oraz wysokim ażurowym nóżkom. Zastosowanie takich wysokich nóżek w całej kuchni dodało jej lekkości i stworzyło wrażenie większej przestrzeni. Wysokość szafy jest taka, aby można ją było wykorzystac jako dodatkową powierzchnię odkładczą i ekspozycyjną

Gabinet gospodarzy w domu jednorodzinnym. Pojemna szafa na dokumenty z drzwiami przesuwnymi.

Biurka na metalowych, mocnych ramach wyposażone są w mobilne kontenerki szufladowe z piórnikiem

Wersja gabinetu z meblami w jasnym kolorze.

Pokój nastolatki przeznaczony do nauki i zabawy. Duża ilość miejsca pozwala na zaprojektowanie długiego blatu narożnego, wspartego na szafkach szufladowych.

Pokój dla chłopca. Regalik osłania łóżko przed wzrokiem osób wchodzących do pokoju, ale dzięki odpowiedniej wysokości, nie dzieli zbyt mocno przestrzeni.

Duży regał w pokoju chłopca zawiera zarówno otwarte półki ekspozycyjne, jak i zamykane przestrzenie na ubrania i książki. Ogromne biurko zapewnia miejsce do nauki i pracy również z kolegami.

Toaletka w sypialni nastolatki w modnym białym kolorze. Szafki szufladowe po obu stronach pomieszczą wiele skarbów.

Szafki łazienkowe wiszące po obu stronach lustra oraz szafki podwieszone pod granitowym blatem na umywalki.

Przykład urządzenia klimatycznego mieszkania na poddaszu. Na pierwszym planie wysoki salon z charakterystycznymi drewnianymi elementami konstrukcji, w głębi jadalnia i cześć kuchenna.

Mimo dużej ilości okien w tym mieszkaniu, postanowiono jeszcze bardziej rozjaśnić i powiększyć optycznie wnętrze przez zastosowanie luster.W dużym lustrze na widocznych z prawej strony drzwiach do garderoby odbija się przeciwległa ściana z kolejnym rzędem okien.

Widok od strony wejścia i kuchni na jadalnię oraz cześć salonu pozwala uświadomić sobie rozmiar przestrzeni w tym mieszkaniu.

Ścianka z płyty meblowej jest na tyle wysoka, żeby oddzielić część kuchenną i zasłonić ją przed wzrokiem osób wchodzących i na tyle niska, żeby nie zmniejszać zanadto przestrzeni. Wieszak z lustrzanym frontem nawiązuje do wyglądu umieszczonej symetrycznie lodówki.

Aneks kuchenny oddzielony jest od jadalni barkiem z wysokimi krzesłami.

Maleńka wyspa mieści zlewozmywak i zmywarkę.

Blaty kuchenne umieszczone pod skosem muszą być odpowiednio głębsze.

Miejsce pod oknami połaciowymi w łazience można wykorzystać na pralkę w obudowie meblowej.

W szafkach łazienkowych przydadzą się zarówno szuflady, jak i przestrzenie zamykane drzwiczkami (np. na wiaderko, miskę).

// Script to open and close sidenav