Meble do gabinetów zabiegowych Nowa Formuła Med Alu

Zestaw mebli do gabinetu zabiegowego, wykonanych w oparciu o konstrukcję z profili aluminiowych o przekroju kwadratowym 25x25mm, połączonych plastikowymi złączkami. Wypełnienie konstrukcji płytą meblową lub szkłem w ramkach aluminiowych

W naszej ofercie mebli zabiegowych są również biurka oraz asystory i szafki na kółkach. Profile mogą być malowane na kolory z palety RAL

Blaty robocze, standardowo stosowane w zestawach mebli zabiegowych, wykonane są z płyty meblowej grubości 28 lub 38 mm, pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który charakteryzuje się wysoką odpornością na temperaturę, uszkodzenia i środki do mycia. Dostępne są również blaty z powłoką antybakteryjną Duropal micro PLUS. Na życzenie, blaty mogą być wykonane z blachy kwasoodpornej lub płyty kompozytowej Corian.

Rozwiązaniem szczególnie sprzyjającym utrzymaniu w idealnej czystości podłogi w gabinecie lekarskim lub zabiegowym są szafki dolne zawieszone na ścianie.

Nowością są BLATY HPL Compact o grubości 12 mm wykonane ze sprasowanych warstw laminatu HPL stanowiących nie tylko powierzchnię blatu, ale również rdzeń blatu.

W tym przypadku montujemy zlewy pod blatem. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać na połączeniu blat zlew/umywalka jednolitą powierzchnię bardzo łatwą w utrzymaniu czystości

Przykład zestawu mebli do gabinetu zabiegowego wykonanych z profili aluminiowych o przekroju 1/4 koła o promieniu 25mm.

Szafy na leki w wersji oszklonej z trzech stron ułatwiają szybki przegląd ich zawartości. Drzwi pokazanych tu szaf i szafek wiszących, wykonane ze szkła hartowanego, nie są ujęte w ramki. Widoczne profile aluminiowe, to konstrukcja korpusów szaf i szafek.

Przykłady typowych szaf z systemu mebli zabiegowych. Wymiary i podział szaf możemy dostosować do życzeń Klienta.

Przykłady typowych szafek do gabinetów zabiegowych i lekarskich. Możliwe jest zamówienie szafek dostosowanych do indywidualnych potrzeb i projektów

biurka do pomieszczeń zabiegowych

W biurkach do pomieszczeń zabiegowych blaty umieszczamy w ramie z okrągłych profili aluminiowych

Asystory na pięcioramiennej podstawie oraz mobilne kontenery na kółkach dobranych odpowiednio do twardych podłóg uzupełniają naszą ofertę mebli do gabinetów zabiegowych.

Punkt Pielęgniarski z wbudowanymi szufladami

Na biurkach z szufladami można postawić nadstawkę w konstrukcji z profili aluminiowych

W przypadku biurek bez szuflad, warto dodatkowo zakupić niski mobilny kontener. Takie zestawienia stanowią efektownone i trwałe Punkty Pielęgniarskie

Meble do gabinetów zabiegowych Nowa Formuła Med Stal

Ciąg zabiegowy profil Meble-zabiegowe-profil-stalowy

Konstrukcja mebli wykonana jest z profili stalowych o przekroju kwadratowym o boku 25 mm malowanych proszkowo na dowolny kolor, łączonych elementami narożnymi z takich samych profili.

Zlewozmywak i umywalka podwieszane pod blatem

w przyadku mebli zabiegowych z profili stalowych polecamy BLATY HPL Compact o grubości 12 mm ze zlewami i umywalkami montowanymi pod blatem. Podkreślamy, że takie rozwiązanie pozwala uzyskać jednolitą powierzchnię.

Ciąg zabiegowy profil Meble-zabiegowe-profil-stalowy

Profile i złączki mogą być w tym samym lub odmiennym kolorze (dowolnym z palety RAL), co pozwala uzyskać ciekawe efekty estetyczne.