W tym dziale pokazujemy:

Z przyjemnością podejmiemy nowe wyzwania i pomożemy w realizacji Państwa planów dotyczących umeblowania pomieszczeń medycznych.
Zadzwoń: 602-717-934 Napisz: kontakt@nowaformula.com

Zobacz również:

MEBLE DO LABORATORIUM MEBLE DO SZPITALI MEBLE DO PRZYCHODNI MEBLE DO REJESTRACJI Strona główna

Meble do gabinetów zabiegowych

Zestaw mebli do gabinetu zabiegowego, wykonanych w oparciu o konstrukcję z profili aluminiowych o przekroju kwadratowym 25x25mm, połączonych plastikowymi złączkami. Wypełnienie konstrukcji płytą meblową lub szkłem w ramkach aluminiowych

W naszej ofercie mebli zabiegowych są również biurka oraz asystory i szafki na kółkach. Profile mogą być malowane na kolory z palety RAL

Blaty robocze, standardowo stosowane w zestawach mebli zabiegowych, wykonane są z płyty meblowej grubości 28 lub 38 mm, pokrytej laminatem wysokociśnieniowym HPL, który charakteryzuje się wysoką odpornością na temperaturę, uszkodzenia i środki do mycia. Dostępne są również blaty z powłoką antybakteryjną Duropal micro PLUS. Na życzenie, blaty mogą być wykonane z blachy kwasoodpornej lub płyty kompozytowej Corian.

Rozwiązaniem szczególnie sprzyjającym utrzymaniu w idealnej czystości podłogi w gabinecie lekarskim lub zabiegowym są szafki dolne zawieszone na ścianie.

Przykład zestawu mebli do gabinetu zabiegowego wykonanych z profili aluminiowych o przekroju 1/4 koła o promieniu 25mm.

Szafy na leki w wersji oszklonej z trzech stron ułatwiają szybki przegląd ich zawartości. Drzwi pokazanych tu szaf i szafek wiszących, wykonane ze szkła hartowanego, nie są ujęte w ramki. Widoczne profile aluminiowe, to konstrukcja korpusów szaf i szafek.

Przykłady typowych szaf z systemu mebli zabiegowych. Wymiary i podział szaf możemy dostosować do życzeń Klienta.

Przykłady typowych szafek do gabinetów zabiegowych i lekarskich. Możliwe jest zamówienie szafek dostosowanych do indywidualnych potrzeb i projektów

biurka do pomieszczeń zabiegowych

W biurkach do pomieszczeń zabiegowych blaty umieszczamy w ramie z okrągłych profili aluminiowych

Asystory na pięcioramiennej podstawie oraz mobilne kontenery na kółkach dobranych odpowiednio do twardych podłóg uzupełniają naszą ofertę mebli do gabinetów zabiegowych.