Projekt-Produkcja T: 602-717-934 kontakt@nowaformula.com Powrót
Od Projektu przez Produkcję do Gotowych i Zamontowanych mebli.

Poniżej, w kilku punktach prezentujemy sprawdzony, poparty naszym bez mała 30 letnim doświadczeniem, sposób współpracy z naszymi zadowolonymi klientami.

1.Współpracę zaczynamy od prośby o:

- rzut pomieszczenia ze szkicami oczekiwanego zagospodarowania - mogą to być koncepcje architekta lub nawet niezgrabne i nieproporcjonalne rysunki przyszłego użytkownika, z komentarzem na temat przeznaczenia mebli, szczególnych wymagań itp.,

- zdjęcia wszystkich ścian pomieszczenia (chętnie z filmem wideo),

- ogólne wskazówki, co do upodobań i stylu np. w postaci zdjęć podobnych elementów z Internetu, czasopism oraz inne istotne uwagi,

2. Przedstawiamy (pocztą mailową) pierwszy szkic i oczekujemy konsultacji telefonicznych bądź mailowych.

3. Po naniesieniu ostatecznych wskazówek i szczegółów przedstawiamy do potwierdzenia zarys projektu w wersji 3D.

4. Przygotowujemy wizualizację potwierdzonej wersji z wykorzystaniem informacji uzyskanych w poprzednim etapie i przesyłamy do konfrontacji z oczekiwaniami klienta, czekamy na uwagi (telefon, mail).

5. Po uwzględnieniu wszystkich uwag i decyzji przedstawiamy ostateczny projekt z wizualizacjami w kilku widokach oraz z rysunkami poszczególnych elementów meblowych z zaznaczonymi wymiarami. Taka prezentacja zwymiarowanych mebli przedstawiona do akceptacji umożliwi Państwu sprawdzenie z miarką i "przymierzenie" planowanych rozwiązań. Dla nas zaś stanowić będzie dokumentację ostatecznie potwierdzonych ustaleń.

6.Zgodnie z zaakceptowaną i podpisaną przez klienta dokumntacją produkujemy meble.

7. Po wyprodukowaniu mebli dostarczamy je pod wskazany adres i montujemy w uprzednio zaprojektowanych pomieszczeniach.


Wierzymy, że ten logiczny schemat działania zachęci Państwa do współpracy właśnie z nami.


Poniżej przykład takiej współpracy.


Wizualizacja przygotowana na podstawie wskazówek Klienta:

Zdjęcie z realizacji zamówienia. Meble zostały wykonane przez zakład stolarski dokładnie według zaakceptowanego projektu podsumowanego wizualizacjami:


Następnie przedstawiamy nasze realizacje które, i mówimy to z pełną odpowiedzialnością, nie powstałyby bez opisanego modelu współpracy.